Geriausi PSVR žaidimai

Penki geriausi PSVR žaidimai

Taigi, turime tokią situaciją. Po ilgų svarstymų ir abejonių nusprendėte, jog į virtualią realybę nersite su Playstation VR akiniais. Nusipirkote, išpakavote dėžę, susijungėte ir kas toliau?

Mes jums pateikiame Roadtovr.com tinklapio pateiktą penkių geriausių PSVR žaidimų sąrašą. Jis gali tapti puikiu startu sprendžiant, nuo kokių žaidimų pradėti kelionę.

5 vieta – SuperHot VR

Dabar tai net keistai skamba, tačiau SuperHot žaidimas iš pradžių buvo sukurtas kompiuterių vartotojams, net negalvojant apie VR. Vis tik vėliau pasirodžiusi virtualios realybės versija į šią industriją įsiveržė lyg viesulas. Galima drąsiai sakyti, jog tai kultinis VR žaidimas.

Kodėl jis taip išpopuliarėjo? Pirmiausia turbūt dėl to, jog jis idealiai išnaudoja virtualios realybės galimybes. Žaisdami SuperHot jaučiatės lyg išties dalyvautumėte veiksme.

Ką jame veikti? Žudyti priešus! Galite juos pyškinti iš ginklų, ar talžyti savo kumščiais. Tačiau lygiai taip pat jie gali pribaigti ir jus. Įdomiausia žaidimo dalis yra ta, jog jo greitis tiesiogiai priklauso nuo jūsų. Kuo greičiau judėsite, tuo greičiau lėks kulkos ir vaikščios priešai. Nebejudėsite ir viskas aplinkui sustos.

Įsigyti žaidimą galite čia – Superhot VR.

4 vieta – Farpoint

Farpoint – tai mokslinės fantastikos FPS šaudyklė, kuri Playstation platformoje debiutavo su specialiai šiai konsolei skirtu ginklu. Niekuo nuostabaus, jog būtent su tuo ginklu žaidimas smagiausiai ir žaidžiamas.

Šaudyklėje jūs labai greitai suprasite, jog atsidūrėte nesvetingoje planetoje su nesvetingais gyventojais ir jums reikės galvoti, kaip išgyventi. Žaidimas suteikia visko, ko tik galima norėti iš FPS – didelį ginklų pasirinkimą, tikrai skirtingus ir įdomius priešininkus bei didelį įsitraukimą, jei žaidžiate su ginklu.

Techniškai, Farpoint galima žaisti ir su pulteliu, tačiau tuomet tikrai nepatirsite tokio didelio malonumo, kaip su ginklu.

Įsigyti žaidimą galite čia – Farpoint.

3 vieta – Firewall Zero Hour

Jeigu ieškote taktinės šaudyklės tinkle ant savo PSVR, tai Firewall Zero Hour yra būtent tai. Kaip ir prieš tai buvusiame kūrinyje, rekomenduojama žaisti su specialiu Playstation šautuvu. O kai jį paimsite į rankas, teks maksimaliai susikaupti, kadangi komandinėse, taktinėse kautynėse turėsite tik vieną gyvybę.

Įsidėmėkite žodį taktinė. Bukai šaudydami į priešininkus nieko nelaimėsite. Čia reikės geros taktikos ir komandinio darbo, antraip liksite nieko nepešę.

Vėl gi, šis kūrinys palaiko ir standartinius Playstation pultelius, tačiau jais žaisti nerekomenduojama. Daugumai ginklų reikalingos abi rankos, tad su pulteliu žaisti tampa ypatingai sunku ir nepatogu.

Įsigyti žaidimą galite čia – Firewall Zero Hour.

2 vieta – Beat Saber

Beat Saber fantastiškai debiutavo virtualios realybės pasaulyje. Mažutės čekų kompanijos kūrinys iš karto šovė į pardavimų topus, tačiau Playstation gerbėjai savosios versijos turėjo gerokai palaukti. Taip nutiko todėl, kad PSVR pasižymi bene pačiu prasčiausiu „trackingu” tarp visų VR žaidėjų.

Vis tik panašu, jog čekai išsprendė ir šią problemą, taigi galėsite čiupti į rankas šviesos kardus. Šiame žaidime susiplaka keli dalykai – kardai, muzika ir ritmas. Su „Žvaigždžių karų” filmuose matytais kardais kaposite lekiančius kubus ir tai tikrai teiks jums didelį pasitenkinimą.

Žaidimas nepasižymi stebuklinga grafika, čia visa esmė yra veiksmas. Tai itin intensyvus žaidimas, sudeginantis panašiai kalorijų, kaip geras pasportavimas.

Įsigyti žaidimą galite čia – Beat Saber.

1 vieta – ASTRO BOT Rescue Mission

Tai buvo vienintelis žaidimas mūsų sąraše, kurį galima žaisti tik su standartiniu Playstation valdymo pultu ir kurį žaisti galima tiesiog patogiai sėdint. Ir jis užėmė pirmą vietą! Visa tai yra dėl išbaigtumo. Kalba eina apie visumą – puikios misijos, puiki aplinka ir visiškai netikėti virtualios realybės panaudojimo būdai.

Nors iš pažiūros tai atrodo lyg platforminis žaidimėlis, jis įtraukia daug labiau, nei galima sugalvoti. Taip yra dėl to, jog nuolat sąveikaujate su pasauliu ir pagrindiniu herojumi, kuriam padedate įveikti misijas. Būtent ta pagalba labiausiai žavi – nesinori nuvilti mažojo draugo!

Gana paprastas yra ir žaidimo valdymas – visiškai tradicinis tokiems kūriniams. Todėl ASTRO BOT galės žaisti ir žmonės, prieš tai visiškai nebandę virtualios realybės.

Įsigyti žaidimą galite čia – ASTRO BOT.

Paminėjimo verti žaidimai

  • Electronauts
  • Moss
  • Sprint Vector
  • VR Worlds
  • Skyrim  VR
  • Batman Arkham VR

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *