HTC Virtualios Realybės akiniai

Pamoka: Kaip pirkti žaidimus Vive akiniams?

Jeigu įsigijote HTC Vive ar Vive Pro akinius, priėmėte tikrai neblogą sprendimą, kadangi tai bene kokybiškiausi virtualūs akiniai rinkoje.

Norėdami su jais žaisti gerus žaidimus ar mėgautis sėkmingomis programomis, tai privalėsite nusipirkti. Vive akiniai yra tiesiogiai susiję su Steam sistema, tačiau turi ir Viveport biblioteką.

Šioje pamokoje apie viską sužinosite – kur reikia registruotis, kur pirkti ir kur ieškoti sąskaitų faktūrų.

1. Registracija Steam’e

Steam – tai pagrindinė žaidimų ir programų biblioteka. Šią programėlę privalėsite įsidiegti nusipirkę virtualius akinius, kadangi jos pagalba jūsų prietaisas ir veiks. Turint tai omenyje tampa akivaizdu, jog žaidimus geriausia yra pirkti būtent čia.

Steam galima atsisiųsti į kompiuterį, arba platforma galima naudotis tinkle.

Jeigu dar neturite platformos paskyros, paspauskite šią nuorodą – Steam registracija. Išvysite štai tokį langą:

Registracija Steam platformoje

Dviejuose viršutiniuose laukeliuose įrašykite aktyvų elektroninio pašto adresą – tą kurį naudojate. Tuomet pasirinkite savo šalį ir suveskite kitame laukelyje esančius simbolius.

Vėliau seks Privatumo Politika, su kuria privalėsite sutikti, jei norėsite naudotis platforma. Galiausiai jums reikės paspausti Continue.

Sekančiame žingsnyje jūsų bus paklausta, ar jums jau yra 16 metų. Nuo jūsų pasirinkimo priklausys, kokį turinį matysite.

Po šio pasirinkimo prieš akis pamatysite dar vieną langą, kuriame turėsite pasirinkti Steam vartotojo vardą ir du kartus pakartoti sugalvotą slaptažodį. Šis langas atrodys štai taip:

Steam platformos registracija

2. Žaidimo išsirinkimas

Mes pavyzdžiu pasirinkome Astro Blast VR žaidimą, tačiau tai gali būti bet kuris VR žaidimas. Visus juos rasite čia – Vive žaidimai.

Išsirinkus norimą kūrinį, reikia spausti žalią mygtuką Add To Cart – pavyzdį rasite apačioje.

Steam žaidimo pirkimas

Į krepšelį galima susidėti ne vieną, o keletą žaidimų. Kai baigsite rinktis, viršutinėje puslapio dalyje ieškokite gerokai mažesnio žalio mygtuko su užrašu Cart ir jį paspauskite.

Steam krepšelis

Jūs atsidursite puslapyje, kur jūsų klaus, ar žaidimą perkate sau, ar kaip dovaną. Pirmuoju atveju žaidimas automatiškai bus „pririštas” prie jūsų paskyros – tikriausiai to jūs ir siekiate.

Kai paspausite Purchase For Myself, būsite perkeltas į puslapį, kuriame reikės pasirinkti mokėjimo būdą.

Apmokėti galima keliais būdais – per Paypal sistemą, arba Visa bei Mastercard banko kortele, kurią tikriausiai turite kiekvienas.

Tiesiog suveskite visus duomenis, kurių prašo sistema ir spauskite Continue. Jeigu viską užpildėte teisingai, sąskaitoje yra pinigų ir esate aktyvavę pirkimą internete, būsite perkelti į naują puslapį, kuris dar kartą paklaus, ar tikrai norite pirkti prekę.

Pažymėkite, jog su viskuo sutinkate ir paspauskite žalią mygtuką Purchase.

Vive žaidimo pirkimas

3. Žaidimo išbandymas

Kai jungėte savo Vive virtualius akinius, privalėjote įrašyti ir Steam VR programėlę. Nusipirkus žaidimą, jis automatiškai į ją patalpinamas, taigi jums tereikia sulaukti kol žaidimas bus atsiųstas, įrašytas ir mėgautis.

Jeigu kažkokiu mistiniu būdu programėlės dar neturite, tiesiog spauskite šį mygtuką.

Steam įrašymas

Svarbu: SteamVR programėlė ir jūsų Steam paskyra tinkle turi būti ta pati! Jeigu programėlę registruosite kitu vardu, nusipirkto žaidimo nematysite.

Atsidarę programėlę kairėje pamatysite savo nusipirktą žaidimą. Jums tereikia paspausti dešinėje esantį mygtuką INSTALL ir laukti.

Vive žaidimo pirkimas

Galiausiai baigus įrašinėti, vietoj Install mygtuko atsiranda Play. Paspauskite jį ir žaiskite!

Steam žaidimo pirkimas

4. Sąskaitos atsisiuntimas

Ši skiltis aktualiausia įmonėms, kurios privalo pagrįsti kiekvieną savo išlaidų eilutę. Steam rasti sąskaitas yra gan paprasta.

Norėdami išsitraukti Sąskaitą-faktūrą, eikite į pirkinių istoriją, kurią rasite čia – Steam pirkimų istorija.

Paspauskite ant norimo žaidimo ir atsivėrusiame lange suraskite tokią eilutę – I would like to view or print the receipt for this purchase.

Išvysite langą, kuris atstos Sąskaitą-faktūrą, kadangi jame bus visa informacija apie sumą bei išsami pirkėjo informacija.

Steam pirkimo langas

Norėdami sąskaitą atsispausdinti, tiesiog spauskite klaviatūroje Ctrl + P ir pasirinkite norimą spausdintuvą, arba išsaugokite failą kaip PDF.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *