Oculus Quest virtualūs akiniai

Kaip Quest vaizdą perduoti televizoriui?

Auotnomiški virtualūs akiniai, nereikalaujantys nei kompiuterio, nei telefono, yra tikras gėris, tačiau turi vieną smulkų minusiuką – kiti žmonės negali taip lengvai matyti, ką veikiate virtualiame pasaulyje.

Tai ypač erzina įvairių įstaigų virtualios realybės klasėms, ar tiesiog bandant naujau į VR pasaulį atkeliavusiam žmogui paaiškinti, kaip viskas veikia. Juk sunku dalinti nuorodas nematant vaizdo!

Vis tik Oculus Quest akiniai turi išeitį, kuri vadinasi cast – šios funkcijos dėka virtualų vaizdą galima transliuoti į mobilų telefoną.

Šioje instrukcijoje pademonstruosime dar aukštesnį pilotažą – VR vaizdo transliavimą į televizorių. Tiesa, tam reikės ir papildomo priedo. Štai sąrašas prekių, kurių jums prireiks:

  • Oculus Quest virtualūs akiniai
  • iOS arba Android Oculus programėlė
  • Google Chromecats priedas

Jeigu skaitote šį tekstą, pirmi du punktai veikiausiai jūsų kišenėje, o dėl trečio teks panaršyti Amazon platformoje arba Lietuvos skelbimų portaluose.

Kaip Quest vaizdą perduoti į Chromecast?

Oculus Quest virtualūs akiniai

Pirmiausia reikėtų paminėti, jog tokiam veiksmui tinkami NE VISI Chromecast produktai, o tik trys jo versijos. Tas versijas rasite šioje nuorodoje – Chromecast siųstuvai.

Jei jau turite siųstuvą, tuomet atlikite šiuos veiksmus:

  1. Savo telefone atsidarykite Oculus programėlę
  2. Paspauskite cast mygtuką, esantį viršutiniame dešiniame kampe (šalia varpelio)
  3. Pasirinkite savo Quest įrenginį
  4. Cast to meniu pasirinkite savo Chromecast įrenginį.
  5. Spauskite start.

Jeigu prieš tai sėkmingai prijungėte Chromecast, per televizorių turėtumėte išvysti virtualios realybės pasaulį.

Beje, verta paminėti, jog ne visi žaidimų gamintojai leidžia savo kūriniams naudoti cast funkciją, taigi su kai kuriais kūriniais šis triukas nesuveiks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *