Quest 2 laidas

Oculus Quest 2 instrukcija

Oculus Quest 2 akiniai yra labai populiarūs būtent dėl to, jog jais labai paprasta naudotis. Didelė tikimybė, jog pažiūrėjus viršuje esantį vaizdo klipą, jau mokėsite tai padaryti. Jeigu ne – skaitykite toliau.

Kaip pradėti naudotis Quest 2 akiniais?

Pakrovimas

Nusipirkę ir išpakavęs savo Oculus Quest 2, neskubėkite iš karto mėgautis virtualiomis pramogomis – pirmiausia įrenginį pakraukite. Kai akiniai pilnai įsikraus, Quest šone užsidegs žalia lemputė. Tai bus signalas, kad pagaliau galite pabaigti konfigūraciją ir mėgautis pramogomis.

Susikurkite paskyrą

Jeigu iki šiol neturėjote Quest serijos akinių, jums reikės naujos paskyros. Kadangi akinių gamintojai nuo šiol priklauso Facebook, jums reikės būtent šio socialinio tinklo paskyros. Jeigu ją turite, tiesiog prisijunkite, jeigu ne, spauskite Sign Up ir susikurkite naują.

Sureguliuokite akinių matymo lauką ir padėtį

  1. Pradžioje reikia atrasti tinkamą lęšių padėtį. Pasukite apatinį ratuką pirmiausia į kairę, po to į dešinę. Palikite lęšius toje pozicijoje, kurioje vaizdą matote aiškiausiai.
  2. Dabar susireguliuokite šoninius dirželius. Pasirinkite tokią direžlių padėtį, jog nespaustų galvos, bet akiniai ir nekristų. Stenkitės, kad abiejų pusių dirželiai būtų panašiame lygyje.
  3. Jeigu nešiojate akinius, įsidėkite akinių skyriklį, kurį rasite Quest 2 komplekte.
  4. Galiausiai sureguliuokite ir galinį dirželį. Jeigu esate patenkinti matomu vaizdu ir patogumu pereikite prie sekančio žingsnio.

Programėlės instrukcijos

Jeigu dar to nepadarėte, atsisiųskite Oculus programėlę. Jos pagalba atliksite likusius žingsnius – prisijungsite prie Facebook, sukongfigūruosite savo paskyrą, perskaitysite privatumo nustatymus, pridėsite programėlių apmokėjimo informaciją bei galėsite nustatyti akinių PIN kodą.

Prijungti Quest prie Wi-Fi

  1. Įjunkite Quest akinius ir savo telefone atsidarykite Oculus programėlę
  2. Programėlės meniu pasirinkite Settings
  3. Pasirinkite savo naudojamus virtualius akinius
  4. Paspauskite ant Wi-Fi
  5. Pasirinkite norimą Wi-Fi adresą ir spauskite Connect.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *