Drop Dead Oculus Go žaidimas

Geriausi Oculus Go žaidimai tinkle

Oculus Go autonomiški akiniai jau dabar savo bibliotekoje turi nemažai žaidimų ir programėlių, neleisiančių nuobodžiauti. Tačiau daugelis žmonių dievina žaidimą tinkle su draugais ar artimaisiais. Ar tai įmanoma su Oculus Go? Hell Yes!

Pas mus rasite keturių geriausių žaidimų, kuriuos galima žaisti tinkle sąrašą. Reikia turėti omenyje, jog Oculus Go akiniai atsirado visiškai neseniai,tad jų žaidimų aukso amžius – dar priešakyje.

Catan VR

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, varžantis su AI oponentais, tačiau jis labiau pritaikytas grupėms. Jeigu esate bandę stalo žaidimą Katanas, tikrai norėsite pamėginti ir virtualios realybės pramogą.

„Catan“ tinkle gali žaisti net 4 žaidėjai, o geriausia tai, jog nebūtina visiems turėti tuos pačius įrenginius – susijungsite ir su „Rift“ bei „Gear“ savininkais.

Tai išteklių valdymo žaidimas, primenantis legendinį „Monopolį“. Galėsite tiesti kelius, statyti miestus, mainytis su kitais žaidėjais ir t.t.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

Rush

Giliai įkvėpkite ir pasiruoškite – netrukus šoksite nuo milžiniško kalno. Prieš tai padarant neramus balsas jūsų galvoje kuždės – „Pernelyg baisu tai daryti vienam!”. Na, su Oculus Go akiniais ir nebūtina – į pagalbą galite pasikviesti draugus ar pažįstamus.

Tiesą sakant, Rush žaisti tinkle bus netgi įdomiau, kadangi galėsite konkuruoti, stengtis išplėšti pirmą vietą. Tokie iššūkiai visuomet skatina stengtis!

Kūrinys taps nemenku iššūkiu žmonėms, bijantiems aukščio, kadangi lėksite dideliame aukštyje, dideliu greičiu, dažnai teks nardyti žemyn. Tačiau tokių patirčių ir ieškome virtualioje realybėje, tiesa?

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

Anshar Online

Kai viename sakinyje pamatai žodžius „kosmosas”, „šaudyklė”, bei žaidimas tinkle, negali tikėtis blogo produkto. O būtent tokius žodžius turi Anshar Online, kurį galima žaisti tiek lokaliame, tiek pasauliniame tinkle.

Oculus Go žaidimas ilgai neatsibos, kadangi jame yra net 50 įvairiausių misijų. Be to nebus kada atsibosti, nes nuolat lėks kulkos, sprogs ir duš lėktuvai.

Kūrinys pasižymi patogiu valdymu, be to kai įgusite ir pereisite keletą lygių, galėsite savo dangaus paukštį tobulinti ir modifikuoti.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

Drop Dead

Zombiai ginklai ir partneris, kuriuo turite pasitikėti. Visa tai gausite Drop Dead žaidime. O kiekvienas geimeris žino, jog turėti virtualius akinius, bet neturėti jokio zombių žaidimo – nuodėmė.

Bene vienintelis kūrinio minusas – jį galima žaisti tik su vienu bičiuliu. Kadangi jis taip įtrauks, jog norėsite žaisti su visa klase ar kolegomis.

Tai itin įtraukiantis, intensyvus žaidimas, neleisiantis nei sekundei pailsėti. Net neabejojame, jog kai žaisite Drop Dead, pašaliniai girdės keiksmus, riksmus ir šūkavimus. Tačiau pasaulis juk pats neišsigelbės, tiesa?

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *