Oculus Go zaidimai

Naujausių Oculus Go žaidimų sąrašas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė keturių naujų kūrinių. Pavaikščiosite po Baltuosius rūmus, ginsite tvirtovę arba pasinersite į siaubo kupinus nuotykius.

Cygnus Defense Alpha

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Šiame kupiname galvosūkių žaidime privalėsite dėti visas pastangas, jog apgintumėte mūsų planetą. Jums reikės dėmesingumo, greičio, mąstymo bei multitaskingo įgūdžių.

Kaip pasako pats pavadinimas, jūs turėsite ginti Cygnus bazę nuo užpuolikų. Iš viso jūsų laukia 15 lygių ir apie 3 valandas žaidimo.

Cursed Night – The House

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

1972 metais važiuojate Teksasu ir įvyksta avarija. Jums nelieka nieko kito, kaip prisiglausti vienoje iš Stafordo fermų. Tačiau jau netrukus pasigailėsite dėl savo sprendimo, kadangi vietoj pagalbos sulauksite tik baisiausios nakties savo gyvenime.

Tai žaidimas, sujungiantis iš karto du žanrus – siaubo bei galvosūkių.

StarDrone VR

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, kuris primins paprastus kompiuterio žaidimus – galvosūkių sprendimai, išėjimo paieškos, objektų kolekcionavimas, pinballas – viską rasite šiame kūrinyje.

Žaidime pilotuosite droną, kurio pagalba turėsite vykdyti kiekviename lygyje jums paskirtas užduotis.

The People’s House

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuve

Taip, tai ne žaidimas, o labiau patirtis, leidžianti pasijusti, lyg išties bendrautumėte su buvusiu JAV prezidentu Baracku Obama. Jį ir žmoną aplankysite Baltuosiuose Rūmuose, apžiūrinėsite pastatus ir visas aplinkines detales.

Toli gražu ne kiekvienam žmogui pasitaiko proga praverti prezidentinių apartamentų duris, tačiau virtualioje relaybėje įmanoma ir tai!

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *