Oculus TV programėlė

Oculus Go pamoka: Kaip naudotis Oculus TV?

Turbūt ši programa priimtina ne visiems, tačiau ji suteikia įdomias galimybes. O kalba eina apie Oculus TV – programėlės pagalba užsidėjus Oculus Go akinius galima žiūrėti mėgstamus filmus bei serialus. Virtualioje realybėje ant virtualios sofos!

Novatoriška pramoga buvo pristatyta šių metų Facebook konferencijoje. Tie, kas turi virtualius akinius, būtinai turėtų išbandyti ir Oculus TV – tai nieko nekainuoja ir gali tapti puikiu laiko praleidimo būdu.

 

Kaip pradėti naudotis Oculus TV?

Oculus TV programėlė

Turbūt net nereikia sakyti, jog norint naudotis Oculus TV, visų pirma reikia turėti Oculus Go virtualius akinius. Jeigu aparatūra vietoje, tuomet jums reikia eiti į programėlių biblioteką, susirasti Oculus TV ir atsisiųsti. Viską galite atlikti ir paprasčiau – tiesiog pasakykite „Hey Oculus, show me Oculus TV” ir liks tik paspausti Download.

Oculus TV naudojimas

Oculus TV programa

Oculus TV yra tik platforma, tačiau laidas ir serialus žiūrėsite per kitas platformas, tokias kaip Netflix. Todėl pirmą kartą įsijungus programėlę, jums bus pasiūlytą atsisiųsti reikalingas programas. Reikiamas programas atsisiųsite tiesiai per Oculus TV.

  • Atsidarykite Ouclus TV
  • Pasirinkite tiekėjus (tokius kaip Netflix), kuriuos žiūrėsite
  • Kai baigsite, spauskite Download.
  • Baigus diegti, spauskite Watch.

Yra ir tokių kūrinių, kurių siųstis nereikia ir juos galima žiūrėti gyvai. Jie slepiasi programėlės sekcijoje Whats on now.

Programėlės, kurios išjungs Oculus TV

Neišsigąskite, jeigu norėdami pažiūrėti filmą ar serialą išvysite, kaip užsidaro Oculus TV ir atsiveria kita programėlė. Žemiau esančiame sąraše pamatysite programėles, kurios reikalauja registracijos arba prisijungimo ir tik tada leidžia žiūrėti turinį. Atlikus šias lengvas procedūras galėsite vėl keliauti į Oculus TV ir žiūrėti mėgstamus video.

  • Hulu
  • Netflix
  • Showtime
  • Showtime Anytime

Ar galėsime žiūrėti viską?

Norint atsakyti į šį klausimą, reikėtų užsiimti ilgu testavimu. Teoriškai, tokios platformos kaip Netflix tikrai turėtų veikti, kadangi lietuviai jau senokai gali pirkti iš ten turinį. Tačiau tikrai negalėsite naršyti po Hulu – tai skirta tik amerikiečiams.

Žinoma, susidūrus su problemomis, visuomet galima pažiūrėti išradingai ir tarkime, užsisakyti JAV ar UK platformos prenumeratą bei žiūrėti tos šalies turinį. Kito kelio nelabai yra, nes Oculus apskritai neturi atstovybės Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *