Nemokami Vive žaidimai

5 geriausi nemokami Vive žaidimai

Nors virtuali realybė nėra labai senas reiškinys, Steam parduotuvėje rasite daugybę žaidimų, kuriuos galėsite nusipirkti. Tačiau prieš pakratant kišenes rekomenduojame išbandyti nemokamus žaidimus.

Mes atrinkome penkis mūsų nuomone geriausius Vive ir Vive Pro žaidimus, už kuriuos nesumokėsite nei cento, tačiau patirsite tikrai kokybiškas VR pramogas.

5. Accouting

Turbūt ne tiek daug jūs žaisite šį žaidimą, kiek Accounting žais su jumis. Pažiūrėję vaizdo klipą tikriausiai iš karto pagalvosite apie Riką ir Mortį. Ir nesuklysite! Nagus prie šio žaidimo prikišo būtent šio animacinio filmo kūrėjas Justin Roiland ir kompanija keistu pavadinimu Crows Crows Crows.

Virtualioje realybėje netrūks pokštų, juokelių, o daugiausia bus WTF situacijų. Tiesa, buhalterio pramoga truks tik apie 15 minučių, tačiau jeigu turite Vive, tiesiog privaloma tai išbandyti.

Steam parduotuvės nuoroda

4. Waltz of the Wizard

Daugelis išvydę šį kūrinį, tarp geriausių žaidimų gali supykti ir pasakyti, jog tai apskritai ne žaidimas! Na, viskas priklauso nuo to, kaip žiūrėsime. Čia galima sąveikauti su daugybe virtualių dalykų, juos maišyti ir žiūrėti kas gaunasi. Taip pat Waltz of the Wizard turi savą istoriją. Tai kodėl gi tai ne žaidimas?

Šiame kūrinyje maišysite įvairius priešnuodžius, kilosite ir dėliosite daiktus, spręsite lengvus galvosūkius ir smagiai leisite laiką. Tam tikru metu galbūt net pasijusite lyg tikras burtininkas!

Steam parduotuvės nuoroda

3. Archangel: Hellfire Free

Tai naujausias šio sąrašo žaidimas, pasirodęs jau 2018 metais. Iš pradžių Hellfire Free buvo daromas tik vieno žaidėjo, istorijos rėžimu, tačiau vėliau kūrėjai pamatė ir multiplayer potencialą. Komandomis paskirstyti robotai kaunasi vienas prieš kitą iki mirties. Pats žaidimo varikliukas tiesiog fantastiškai pritaikytas tokioms kautynėms, ypač judėjimo sistema. Kadangi robotai skraido, o ne vaikšto, tai neturėtų sukelti VR pykinimo.

Archangel: Hellfire Free jums teks įsikūnyti į robotą, kuris apginkluotas iki ausų ir savo arsenale turi pačių įvairiausių žaisliukų. Visas veiksmas vyksta maždaug 2099 metais, taigi žemė turi dar daug laiko tokio scenarijaus įgyvendinimui.

Steam parduotuvės nuoroda

2. Rec Room

Na taip, visų pirma Rec Room yra socialinis tinklas, skirtas bendravimui. Tačiau kadangi jis prikimštas itin smagių ir įtraukiančių žaidimų, privalėjome tai įtraukti į geriausių žaidimų sąrašą. Kartu su draugais galėsite žaisti įvairius sporto žaidimus, patirti nuotykius, o naujausias papildymas Rec Royale leis santykius išsiaiškinti ir šautuvų pagalba.

Kaip jau turbūt supratote, tai multiplayer pramoga, kurios pagalba galėsite aktyviai bendrauti su bet kurios pasaulio vietos gyventoju, turinčiu Oculus Rift bei interneto ryšį. Kartu galėsite pliekti pinbalą, sudalyvauti Laser Tag mūšiuose ar išbandyti taiklumą kautynėse su ginklais. Svarbiausia tai, jog programėlė nuolat atnaujinama ir pridedama dar kietesnių pramogų.

Steam parduotuvės nuoroda

1. The Lab

Valve kompanija The Lab išleido 2016 metais ir tuomet tai buvo ne geriausias virtualios realybės nemokamas žaidimas. Tai apskritai buvo geriausias kūrinys, fantastiškai išnaudojantis VR galimybes. Sunku patikėti, tačiau praėjo jau du metai, o šis žaidimas vis dar yra vienas geriausių Vive kūrinių. Beje, Valve neseniai paskelbė, jog gamina dar tris VR žaidimus ir tai kelia didžiulį susidomėjimą.

Grįžtant prie The Lab, čia galėsite daryti įvairiausius dalykus – glostyti šuniuką, šaudyti iš lanko, remontuoti robotą, tyrinėti žmogaus kūną ir dar daugybę įdomių dalykų.

Steam parduotuvės nuoroda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *