Nemokami Oculus Rift žaidimai

5 geriausi nemokami Oculus Rift žaidimai

Nors virtuali realybė nėra labai senas reiškinys, tiek Steam tiek Oculus parduotuvėse rasite daugybę žaidimų, kuriuos galėsite nusipirkti. Tačiau prieš pakratant kišenes rekomenduojame išbandyti nemokamus žaidimus.

Mes atrinkome penkis mūsų nuomone geriausius Oculus Rift žaidimus, už kuriuos nesumokėsite nei cento, tačiau patirsite tikrai kokybiškas VR pramogas.

5. Lucky’s Tale

Tai nuotykių žaidimas, sukurtas išskirtinai Oculus Rift virtualiems akiniams. Pateksite į spalvingą, žėrintį nuostabų pasaulį, kur padėsite Lucky lakstyti, šokinėti, kopti ir kitaip brautis link tikslo.

Kūrinyje viską matysite ne herojaus akimis, kaip dažniausiai būna VR žaidimuose. Viską stebėsite tarsi iš šalies, padėdami lapiukui keliauti, spręsdami lengvus galvosūkius ir t.t. Tai gana įdomi patirtis, nes vaizdas primena įprastus kompiuterinius žaidimus, tačiau esate giliau, tarsi patys įlindę į ekraną.

Oculus parduotuvės nuoroda

4. Brass Tactics Arena

Realaus laiko strategijos mėgėjai virtualioje realybėje neturi daug pasirinkimo, tad net sunku patikėti, jog vienas geriausių šio žanro žaidimų yra visiškai nemokamas! Brass Tactics Arena galima žaisti tiek vienam, prieš AI priešininkus, tiek su bičiuliais.

Žaidime susilies antrojo pasaulinio karo strategijos, su išgalvotais robotais, milžinais ir t.t. Prieš kiekvieną ėjimą reikės pasukti galvą, kaip iš to išpešti daugiau naudos. Kūrinyje rasite daugiau nei 20 unikalių žemėlapių, o istorijos rėžimą žaisite apie 6 valandas.

Oculus parduotuvės nuoroda

3. Archangel: Hellfire Free

Tai naujausias šio sąrašo žaidimas, pasirodęs jau 2018 metais. Iš pradžių Hellfire Free buvo daromas tik vieno žaidėjo, istorijos rėžimu, tačiau vėliau kūrėjai pamatė ir multiplayer potencialą. Komandomis paskirstyti robotai kaunasi vienas prieš kitą iki mirties. Pats žaidimo varikliukas tiesiog fantastiškai pritaikytas tokioms kautynėms, ypač judėjimo sistema. Kadangi robotai skraido, o ne vaikšto, tai neturėtų sukelti VR pykinimo.

Archangel: Hellfire Free jums teks įsikūnyti į robotą, kuris apginkluotas iki ausų ir savo arsenale turi pačių įvairiausių žaisliukų. Visas veiksmas vyksta maždaug 2099 metais, taigi žemė turi dar daug laiko tokio scenarijaus įgyvendinimui.

Oculus parduotuvės nuoroda

2. Rec Room

Na taip, visų pirma Rec Room yra socialinis tinklas, skirtas bendravimui. Tačiau kadangi jis prikimštas itin smagių ir įtraukiančių žaidimų, privalėjome tai įtraukti į geriausių žaidimų sąrašą. Kartu su draugais galėsite žaisti įvairius sporto žaidimus, patirti nuotykius, o naujausias papildymas Rec Royale leis santykius išsiaiškinti ir šautuvų pagalba.

Kaip jau turbūt supratote, tai multiplayer pramoga, kurios pagalba galėsite aktyviai bendrauti su bet kurios pasaulio vietos gyventoju, turinčiu Oculus Rift bei interneto ryšį. Kartu galėsite pliekti pinbalą, sudalyvauti Laser Tag mūšiuose ar išbandyti taiklumą kautynėse su ginklais. Svarbiausia tai, jog programėlė nuolat atnaujinama ir pridedama dar kietesnių pramogų.

Oculus parduotuvės nuoroda

1. Echo VR

Iš pradžių šis žaidimas vadinosi Echo Arena ir pateikė gerbėjams iki tol nematytą bei velniškai smagią pramogą – futuristinį sporto mūšį penki prieš penkis, žaidžiant arenoje be gravitacijos. Pramogoje susipina daugybė dalykų – krepšinis, futbolas, ledo ritulys, muštynės bei šaudynės! Jūsų komandos tikslas – įmesti specialų diską į vartus arba apginti savuosius, tačiau įprastas sporto šakų taisykles galite pamiršti.

Žaidime iš viso gali dalyvauti 15 žaidėjų – dvi komandos 5 prieš 5 kovoja tarpusavyje, o dar penkiems tenka tik žiūrovų vietos. Kaip jau minėjome, levituosite be gravitacijos, tad galėsite skraidyti žemyn aukštyn kada tik panorėsite, o tai, jog žaidime nėra vaikščiojimo, padės išvengti VR sukeliamo blogumo.

Oculus parduotuvės nuoroda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *