Naujų Oculus GO žaidimų ir programų sąrašas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė trijų naujų kūrinių. Galėsite pasižvalgyti po prabangias Renault mašinas, keliauti į pomirtinį pasaulį arba susitikti su dinozaurais!

Renault Sports  VR

Renault Sports VR žaidimas

Kaina ir nuoroda: nemokamas – Oculus parduotuvė.

Visų pirma, turėtumėme jums papasakoti, kas tai per programa. Atsisiuntę Renault Sports VR negalėsite važinėti su mašinomis. Tai taip pat nėra 360 laipsnių vaizdo klipas. Tai kas tai per velnias?

Turbūt geriausiai tiktų toks apibūdinimas – pasivaikščiojimas po Renault saloną. Galėsite iš arti apžiūrinėti tokius prancūzų modelius kaip Twingo GT, Megane GT, Sandero R.S. ir t.t.  Turėsite galimybę susipažinti su techninėmis specifikacijomis, ar atsisėsti į automobilių vidų.

Toks „žaidimas” sužavės tikrai ne visus, tačiau automobilių mėgėjai nieko neprarastų tai išbandę, kadangi Renault Sports VR nieko nekainuoja.

Manifest 99

Kaina ir nuoroda: 4.99 euro – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, kurį jau galėjo išbandyti tiek HTC Vive, tiek PSVR savininkai, tad Oculus Go tikra garbė įsitaisyti tokioje solidžioje kompanijoje.

Pačiam žaidimui net nereikės pultelio, viskas bus valdoma tiesiog žvilgsniu, tad galėsite patogiai įsitaisyti. Manifest 99 pateksite į traukinį, kuris gabens jus ir kitus keleivius į pomirtinį gyvenimą.

Žiūrėsite į keistus lekiančius vaizdus, į akis savo bendrakeleivių ir visiškai pasinersite į išties išskirtinę pramogą.

Jurrasic Island

 

Kaina ir nuoroda: 9.99 euro – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, kuris puikiai išnaudoja būtent Oculus Go galimybes. Kūrinys valdomas ne tik žvilgsniu, o pilnai įtraukiamas ir pultelis, padedantis vaikščioti ir medžioti dinozaurus.

Taip, būtent tai jums reikės daryti atsidūrus Kosta Rikos saloje. Galėsite nudobti net 30 rūšių tikrai gana realistiškai atrodančių gigantų, o tam panaudoti pačius įvairiausius ginklus.

Žaidimo grafika tikrai nesužavės Vive ar Rift turėtojų, tačiau jei kalbėtumėme vien apie Go įrenginį, tai bene geriausias pasiektas rezultatas apskritai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *