Nauji Oculus Rift žaidimai

Naujų Oculus GO žaidimų ir programų sąrašas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė trijų naujų kūrinių. Galėsite apsistoti pavojų kupiname miške, patyrinėti vidinę žmogaus sandarą arba mėgautis nuostabiais gamtos vaizdais.

Sounds of the Woods

Sound of the Woods žaidimas

Kaina ir nuoroda: nemokamas – Oculus Go parduotuvė

Pasiklystate miške, esate susižeidęs, o darosi vis tamsiau ir tamsiau. Viskas, ką su savimi turite – žibintuvėlis ir racija. Bandote prisišaukti pagalbą, tačiau paaiškėja, jog ji atvyks tik ryte. Tampa akivaizdu, jog baugiame miške privalėsite praleisti visą naktį. Tiesą sakant iš pradžių matote tik gražius, nekaltus gyvūnėlius, tačiau kuo darosi tamsiau, tuo keistesnės būtybės pastoja jums kelią.

 

Human Anatomy VR

Kaina ir nuoroda: 39,99 euro – Oculus Go parduotuvė

Tai ne tik žaidimas, tačiau ir mokomoji medžiaga apie žmogaus anatomiją. Kūrinys pasižymi išties nuostabia grafika ir plačiu turiniu, leidžiančiu mokytis įvairiausių dalykų. Išbandyti šį žaidimą patiktų daugeliui, tačiau didžiausios jo panaudojimo galimybės matomos švietimo įstaigose – vaikai tikrai mieliau anatomijos mokytųsi taip, nei iš vadovėlių.

 

Forest of Serenity

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus Go parduotuvė

Forest of Seranity jus nukels į vietovę, kurioje akimirksniu pamiršite jus kamuojančias bėdas bei problemas. Klausysite ramaus David Attenborough balso, vesiančio jus pro nuostabias vietoves, pilnas paukščių ir egzotiškų vaizdų. Žaidimas buvo kuriamas kilniais tiksliais – manoma, jog jis mažina pacientų skausmą. Tačiau tai nereiškia, jog jo išbandyti negalite ir jūs.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *