Budget Cuts žaidimas

Naujausių Rift ir Vive žaidimų sąrašas

Virtuali Relaybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus, kuriems praėjusi savaitė nebuvo pati derlingiausia. Tačiau saujelėje žaidimų atsirado vietos ir tikra perlui – Budget Cuts, kuris gali tapti apskritai geriausiu VR metų žaidimu.

Verta pastebėti, jog praėjusią savaitę buvo vos vienas ekskliuzyvinis žaidimas (Cat Sorter) – visi kiti buvo sukurti iš karto abiems platformoms.

Cat Sorter VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Oculus nuoroda

Jeigu reikėtų rinkti keisčiausio savaitės žaidimą, juo neabejotinai taptų Cat Sorter VR. Neįsivaizduojame, kas turėjo šauti į galvą kūrėjams, nusprendusiems padaryti kačių konvejerį, bet idėja nuostabi!

Žaidime stovėsite prie linijos, kur jums reikės remontuoti bei kurti kates. Atitaikykite joms ausytes, letenytes ar net užpakaliukus!

Fly Killer VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 1,35 euro – Steam nuoroda

Šiame žaidime jums priklausys žuvies krautuvėlė mažame miestelyje. Tačiau karštomis vasaros dienomis idilę drumsčia maži pikti padarėliai, mosuojantys sparneliais – musės!

Būtent apie tai ir sukasi žaidimo veiksmas – turėsite mušti, purkšti bei kitaip naikinti muses.

Wizard Street

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 7,37 euro – Steam nuoroda

Wizard Street tai žaidimas, kupinas magijos. Jame galėsite pasitikrinti, ar naujose Hario Poterio dalyse gautumėte vaidmenį.

Budget Cuts

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 25,19 euro – Steam nuoroda

Budget Cuts turi visus šansus tapti ne tik šios savaitės, bet ir visų metų hitu. Tai nuostabus žaidimas, kuriame netikėtai pamatysite, jog vietoj ofise plušėjusių bendradarbių – vien robotai. Ir tikrai ne visi jie nusiteikę draugiškai.

Turėsite du kelius, kaip pereiti lygius. Pirmasis – portalų pagalba tai daryti paslapčia, neatkreipiant dėmesio. Antrasis – mėtyti peilius ir kitaip žudyti niekadėjus.

Šį žaidimą jau pristatėme kitame straipsnyje – Budget Cut – žaidimas galintis tapti sensacija.

Turbo Soccer VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 18,89 euro – Steam nuoroda

Būtų keista, jeigu pasaulio futbolo čempionato pradžios proga nebūtų išleistas nei vienas šio sporto žaidimas. Turbo Soccer VR sukurtas remiantis lenkų futbolininku Kamil Grosicki. Jeigu neturite specialių Vive trackerių, galėsite būti tik vartininkas, o jei turite – žygiuoti ir į puolimą.

Apie žaidimą plačiau paskaityti galite čia – Turbo Soccer – Virtualios realybės žaidimas užsikrėtusiems futbolo karštine.

Catan VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 8,36 euro – Steam nuoroda

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, varžantis su AI oponentais, tačiau jis labiau pritaikytas grupėms. Jeigu esate bandę stalo žaidimą Katanas, tikrai norėsite pamėginti ir virtualios realybės pramogą.

„Catan“ tinkle gali žaisti net 4 žaidėjai, o geriausia tai, jog nebūtina visiems turėti tuos pačius įrenginius – susijungsite ir su „Rift“, „Go” bei „Gear“ savininkais.

Tai išteklių valdymo žaidimas, primenantis legendinį „Monopolį“. Galėsite tiesti kelius, statyti miestus, mainytis su kitais žaidėjais ir t.t.

Mystery Lands

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, Vive

Kaina ir nuoroda: 9,17 euro – Steam nuoroda

Keliausite po paslaptingas salas ir darysite įvairias užduotis. Tiesą sakant, mūsų komandos žaidimas nesužavėjo – iš virtualios realybės tikimės daugiau, nei tos pačios spalvos rutuliuko atitaikymo.

VRnaujienos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *