HP virtualios realybės akiniai

Kaip prijungti ką tik gautus HP Mixed Reality akinius?

HP Mixed Reality virtualūs akiniai

Po ilgų svarstymų ir dvejonių nusipirkote vienus iš geriausių rinkoje – „HP Mixed Reality“ virtualius akinius. Su pasididžiavimu atidarote dėžutę, kurią permetate nustebusiu žvilgsniu. Juk tiek daug laidų! Kaip reikės viską sujungti, nuo ko pradėti? Štai čia pasirodome mes. Pateiksime itin išsamią instrukciją tiems žmonėms, kurie nemoka angliškai. „HP Mixed Reality“ prijungimas tikrai nėra sudėtingas uždavinys, tad atidžiai skaitykite ir viskas pavyks.

1. Paruoškite kompiuterį

Tai labai svarbi dalis – jeigu jūsų kompiuteris netinkamas, šie virtualūs akiniai paprasčiausiai neveiks! Paprasčiausias būdas tai patikrinti – spauskite ant šios nuorodos – kompiuterio tikrinimas. Atsivėrusiame puslapyje atsisiųskite programą, ją paleiskite ir labai aiškiai pamatysite, ar jūsų kompiuteris pajėgus aptarnauti VR akinius.

Jeigu viskas tvarkoje, važiuojame toliau. Spauskite Start, tada Settings , System bei About. Patikrinkite ar operacinė sistema turi Windows 10, version 1709 arba naujesnį atnaujinimą, leidžiantį mėgautis virtualios realybės technologija.

Jums taip pat gali prireikti papildomų jungčių, adapterių. Viskas priklauso nuo jūsų motininės plokštės.

Adapteriai: Jums gali prireikti Blotooth, HDMI bei USB 3.0 adapterių. Visą reikiamą informaciją apie juos rasite šioje nuorodoje – HP akinių jungtys

Valdymo prietaisai: Veikiausiai virtualioje realybėje žaisite su originaliais „Windows” pulteliais, tačiau paliktos ir alternatyvos – „Xbox” pultelis bei klaviatūra ir pelė.

2. Prijunkite akinius prie kompiuterio

Į kompiuterį įkiškite USB bei HDMI laidus. Kitą laido pusę įkiškite į HP Mixed Reality akinius. Tai bus tikrai paprasta padaryti, kadangi jų gale rasite dvi reikiamas jungtis.

  1. Įkiškite USB kabelį į akiniuose esančią USB jungtį. Tam, jog nesuklystumėte, rasite nupieštą rodiklytę, taigi žinosite ne tik kur kišti, bet ir kuria puse tai daryti.

HP virtualių akinių jungtis

2. Kitą laido USB kabelį įkiškite į kompiuteryje esančią USB 3.0 jungtį. Jeigu laisvų jungčių nebeturite, įsigykite USB šakotuvą – tai neturės jokios įtakos veikimui. Svarbus kitas dalykas – nekiškite USB kabelio šalia Bluetooth adapterio – tai gali pakenkti veikimui.

3.  Galiausiai į kompiuterį įkiškite HDMI laidą. Svarbu, jog tai padarytumėte tinkamai – rinkitės savo galingosios, o ne integruotos vaizdo plokštės jungtį.

4. Prie akinių prijunkite ausines – tam palikta speciali jungtis.

5. Jeigu viską sujungėte teisingai, turėtumėte pamatyti mišriosios realybės pasisveikinimo langą. Spauskite Get Started ir bus pradėtos siųsti reikalingos bylos.

6. Kai siuntimas bus baigtas, spauskite i agree – taip sutiksite su licenzijos sąlygomis. Viskam pasibaigus bus dar kartą patikrinta, ar jūsų kompiuteris tikrai pajėgus ir suderinamas su šiais akiniais.

7. Kai pasirodys pranešimas „You’re good to go” spauskite Next.

Jeigu pranešimo nematote ir dega raudona lemputė, tai reiškia, jog neskaitėte instrukcijos pradžios ir jūsų kompiuteris nėra pakankamai geras VR žaidimams.

3. Pultelių prijungimas

HP virtualios realybės akiniai

Atsivėrusiame naujame lange jūsų bus paklausta, kokius pultelius naudosite. Jeigu Windows Mixed Reality motion, tuomet juos įjunkite, palaukite kol susisies su akiniais ir spauskite Next.

Jeigu norite žaisti su „Xbox” arba klaviatūra, rinkitės Use a gamepad or mouse instead, spauskite Next ir praleiskite kitą žingsnį.

4. Žaidimo ribų nustatymas

Kuo didesnį plotą pasirinksite, tuo maloniau bus žaisti. Svarbu, kad pasirinktas plotas būtų visiškai tuščias, be daiktų ar gyvūnų, antraip rizikuosite savo sveikata.

Jeigu žaisite tiesiog stovėdamas prieš monitorių, spauskite Set me up for seated and standing ir tuomet Next. Verta paminėti, jog tokiu atveju negalėsite išnaudoti daugelio VR malonumų, o kai kurie žaidimai apskritai neveiks.

Jeigu vis tik nuspręsite rinktis žaidimų plotą, veiksmai bus tokie:

  1. Atlaisvinkite mažiausiai 1.5x2m erdvės. Įsitikinkite, jog joje nėra jokių daiktų.
  2. Paspauskite Set me up for all experiences (recommended), tada atsistokite prieš kompiuterį ir palaikykite ištiesę akinius juosmens lygyje.
  3. Nukreipkite akinius į kompiuterį ir pasirinkite Center.
  4. Palaikykite akinius juosmens lygyje, tuomet nukreipkite į kompiuterį ir spauskite Trace.
  5. Nukreipę akinius pavaikščiokite aplink erdvę, kurioje žaisite
  6. Viską baigę spauskite Accept.

Visa tai atrodo gana painu, tad apačioje pamatysite visus procesus aiškiai parodantį VIDEO.

 

Štai ir viskas! Jeigu esate įsitikinęs, jog jūsų turimas kompiuteris tinkamas VR žaidimams, viską atlikti dar paprasčiau – įkišami trys laidai, greitai pereinamas tutorialas ir galima žaisti!

Tiems, kas labiau mėgsta žiūrėti, o ne skaityti, paliekame akinių prisijungimo VIDEO medžiagą.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *