Oculus Go virtualūs akiniai

Ką žaisti su „Oculus Go”? 10 geriausių pasirinkimų

Prieš kelias dienas oficialiai startavo be papildomos įrangos veikiančių virtualios realybės akinių „Oculus Go” prekyba ir turbūt ne vienas žmogus jau turi įrenginį savo namuose.

Smagu, jog naujai pasirodę akiniai nėra tušti – jais galima žaisti beveik visus „Samsung Gear” virtualios realybės žaidimus, be to jau yra pramogų skirtų ir specialiai šiam prietaisui.

Mes nusprendėme jums pateikti 10 žaidimų, kurios verta išbandyti įsigijus „Oculus Go”. Tarp jų bus tiek „Gear”, tiek šių akinių kūriniai.

They Suspect Nothing

They Suspect Nothing žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Jeigu domitės mobiliųjų telefonų virtualios realybės žaidimų gamintojais, tikrai žinote britų kompaniją „Coatsink Software”, kuri išleido tokius žaidimus kaip „Esper”, „A Night Sky” bei „Augmented Empire”. Būtent ši komanda pristato ir „They Suspect Nothing” – kūrinį skirtą būtent „Go” prietaisui.

Tai 12 humoristinių mini žaidimų, kurie puikiai parodys naujųjų akinių galimybes, nukeldami jus į futuristinį robotų pasaulį, kuriame nėra nei vieno žmogaus. Būtent tai jums ir reikės įrodyti – jog nesate žmogus, tad reikės surinkti kaip įmanoma daugiau taškų.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Anshar Online

Anshar Online žaidimas

Tai žaidimas, pamėgtas telefoniniuose VR įrenginiuose, tačiau puikiai tinkantis ir „Oculus Go”, kadangi čia valdymas dar patogesnis. Tai vieno arba daugelio žaidėjų rėžimą turinti kosminė patirtis, kurioje rasite net 50 misijų.

Kiekvienas sėkmingai pereitas kambarys padidins jūsų lygį ir patirtį, tad galėsite geriau susitvarkyti su sekančiais. Pradėję kosminį žygį kaip paprasto karinio laivo kapitonai, vėliau galėsite gerokai patobulinti savojo „paukščio” ginkluotę.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Dead Secret Circle

Dead Secret Circle žaidimas

Tai yra garsiojo žaidimo „Dead Secret” tęsinys. Kūrinys skirtas žmonėms, mėgstantiems baisias virtualios realybės patirtis, bei tiems, kam žaidimuose patinka ne tik mechaniškai spaudyti mygtukus, bet ir pagalvoti, spręsti įvairius galvosūkius.

„Dead Secret Circle” persikelsite į 1970 metų Čikagą, kur įsikūnysite į bylų tyrėjos Patricia Gable rolę. Jums teks išaiškinti serijinio žudiko, kuris be kita ko sugeba įsibrauti į žmonių sapnus, paslaptis.

Tai neabejotinai yra vienas geriausių šiems akiniams skirtų siaubo žaidimų. Plačiau apie jį paskaityti ar nusipirkti galite ČIA.

 

B-Team

B-Team žaidimas

Turint „Oculus Go” virtualius akinius, būtų nuodėmė neišbandyti šio žaidimo. Tai pirmojo asmens šaudyklė (FPS), kurioje rasite ateivių invaziją, didžiulį ginklų pasirinkimą, visur aplinkui sproginėjančias bombas ir skerdynes.

„Twisted Pixel Games” kūrinys neabejotinai patiks tiems, kurie iš žaidimų tikisi intensyvaus veiksmo bei nori savo rankomis nudobti keletą niekšelių, užgrobusių žemę.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Republique VR

Republique-vr-zaidimas

Šis kūrinys yra vadinamas vienu geriausių iš išleistų „Oculus GO” žaidimų. 10 valandų trukmės žaidime jūs valdysite moterį, skambiu vardu – „Hope”. Ji mėgins pabėgti iš totalitarinio rėžimo. Tam reikės įveikti blogiukus, įsilaužti į valstybinius tinklus ir t.t. Viskas vardan vilties!

Tai yra labiau galvosūkių, o ne veiksmo žaidimas, todėl norėdami ištrūkti turėsite pamiklinti savo smegenis.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Pet Lab

Pet Lab žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Nors iš pirmo žvilgsnio, tai atrodo kaip žaidimas vaikams, neapsigaukite, kadangi jis yra neįtikėtinai smagus! Jame kursite, treniruosite ir tobulinsite įvairius magiškus gyvūnėlius.

Jums reikės daužyti kiaušinius, girdyti gyvūnėlius įvairiais magiškais eliksyrais ir stebėti, kaip jiems užauga papildomi ragai ar uodegos. O po sunkių treniruočių jūsų augintiniai kausis turnyruose, bei mėgins parodyti, kaip patobulėjo.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Keep Talking And Nobody Explodes

Keep Talking And Nobody Explodes žaidimas

Šiam žaidimui tikriausiai geriausiai tiktų šis žodžių junginys – senas, bet geras. Turbūt dauguma jūsų šį kūrinį žaidė ant kompiuterio ir ne VR pasaulyje. Jei ne, papasakosime jo esmę.

Visų pirma, tai dviems žmonėms skirta pramoga. Vienas privalės užsidėti „Oculus Go” akinius, per kuriuos matys bombą ir neįsivaizduos, kaip ją deaktyvuoti. Kitas turės popieriaus lapą su instrukcijomis, tad tik komandinio darbo dėka galite išgyventi.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Catan VR

Catan VR žaidimas

Šį žaidimą galima žaisti ir vienam, varžantis su AI oponentais, tačiau jis labiau pritaikytas grupėms. Jeigu esate bandę stalo žaidimą Katanas, tikrai norėsite pamėginti ir virtualios realybės pramogą.

„Catan” tinkle gali žaisti net 4 žaidėjai, o geriausia tai, jog nebūtina visiems turėti tuos pačius įrenginius – susijungsite ir su „Rift” bei „Gear” savininkais.

Tai išteklių valdymo žaidimas, primenantis legendinį „Monopolį”. Galėsite tiesti kelius, statyti miestus, mainytis su kitais žaidėjais ir t.t.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Wands

Wands virtualios realybės žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Tai žaidimas tinkle, kuriame įsikūnysite į burtininką, kuris vienas prieš vieną kovos prieš kitus galingus, o kartais ir nelabai, magus. Iš pradžių turėsite labai mažai užkeikimų pasirinkimo, tačiau kuo daugiau kovosite ir tobulėsite, tuo daugiau burtų išmoksite.

Akį maloniai stebina gera grafika, kuri labiau primena „Rift”, o ne telefoninę virtualią realybę – būtent kažko panašus ir tikimasi iš „Oculus Go”.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Skylight

Oculus Go zaidimas

Galiausiai mūsų sąrašą užbaigia žaidimas, kuris privers nusišypsoti strateginių kūrinių mėgėjus. Čia jums reikės pagalvoti, kokią taktiką pasirinkti kosminiuose mūšiuose ir vesti savo laivus į priekį.

„Skylight” galima žaisti tiek vienam, tiek tinkle. Žaidime rasite 15 unikalių erdvėlaivių ir net 36 skirtingas misijas, tad tirai ilgam turėsite ką veikti.

Plačiau paskaityti apie žaidimą ar jį nusipirkti galite ČIA.

 

Šaltinis – VRnaujienos.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *