Geriausi Oculus Rift žaidimai

Geriausių Oculus Rift žaidimų penketukas

Jeigu nusprendėte įsigyti Oculus Rift virtualius akinius, sėkmingai juos sukonfigūravote, tuomet lieka tik vienas žingsnis – išsirinkti žaidimus. Nors VR yra dar gana naujas dalykas, nustebsite pamatę, kiek daug yra jūsų įrenginiui tinkamų kūrinių.

Mes nusprendėme jums padėti ir pateikiame penkių geriausių Rift žaidimų sąrašą. Tokie žaidimų topai visada yra šiek tiek šališki, tačiau galite būti tikri, jog parinkome išties įspūdingus kūrinius, apie kuriuos bus kalbama dar ilgai. Pradedam!

Moss

Iš pradžių šis žaidimas pasirodė kaip išskirtinai Playstation konsolei skirtas kūrinys, tačiau galiausiai jo sulaukė ir Oculus Rift savininkai. Moss valdysite mielą peliuką Quill, patiriantį daug nuotykių pavojingame pasaulyje. Nors valdymas turbūt yra blogas žodis, nes peliukas keliaus savarankiškai. Jūs būsite tarsi pagalbos ranka, padedanti jam siekti savo tikslo – spręsite nesunkius galvosūkius bei kitaip padėsite Quill keliauti į priekį ieškant dingusio dėdės.

Žaidimas labiausiai vertinamas dėl išties fantastiškos animacijos ir aplinkos, negalinčios palikti abejingų. Kai visa tai įvelkama į gerą istoriją, gaunasi šedevras.

Moss galite nusipirkti čia – Steam parduotuvė.

Lone Echo ir Echo VR

Iš pradžių derėtų pasakyti, jog tai praktiškai tas pats žaidimas. Tiesiog Lone Echo koncentruotas į istoriją ir vieno žaidėjo rėžimą, tuo tarpu Echo Arena VR skirta kautis žmonėms iš viso pasaulio – tai multiplayer platforma.

Bene didžiausias žaidimų privalumas yra judėjimo sistema. Kadangi visas veiksmas vyksta kosmose, jūs tiesiog levituojate ore. Tai padeda išvengti blogumo, kuris dažnai nutinka vaikščiojant VR pasauliuose.

Lone Echo – tai tarsi mokslinės fantastikos filmas, su gražiais vaizdais, įtraukiančia istorija, veiksmų laisve. Viską dar labiau pagerina jau minėta judėjimo sistema. Sudėjus šiuos dalykus gaunamas išties įspūdingas žaidimas.

Tuo tarpu Echo VR pateksite į niekur nematytą sporto šaką. Tai tarsi futbolo ir krepšinio mišinys, o visas veiksmas vyksta ore! Turint omenyje, jog tai multiplayer pramoga ir kausitės prieš tikrus žmones, prastai praleisti laiko tiesiog neįmanoma!

Lone Echo nusipirkti galite čia – Oculus pardtuotuvė

Lone VR atsisiųsti galite čia – Oculus parduotuvė

Robo Recall

Žmonės dažnai galvoja, jog aukštą tempą palaikančios šaudyklės yra visiškai netinkamos virtualiai realybei, mat tada prarandama orientacija, nebejaučiamas ritmas. Pasakykite tai Robo Recall kūrėjams! Šiame žaidime neturėsite net akimirkos atsikvėpti – nuolat teleportuosite ir bandysite sunaikinti blogų robotukų armiją. O naikinti galėsite įvairiais būdais – daužyti jų galvas, šaudyti, gaudyti kulkas ir t.t. Ne mažiau žavi ir pati Robo Recall aplinka, kuris padaryta tiesiog nepriekaištingai, visos detalės aukščiausio lygio. Žaisdami šį kūrinį aiškiai pajusite, kokios aukštos yra VR galimybės.

Robo Recall galite nusipirkti čia – Oculus parduotuvė

SuperHot VR

Jeigu anksčiau jums neteko žaisti SuperHot, galimai nustebsite jį įsijungę, kadangi tai visiškai nematyto žanro šaudyklė. Į jus nelėks krūva zombių ar karių. Viskas stovės vienoje vietoje kol.. Pajudėsite! Taip, viskas paremta tuo, jog kai judate jūs, juda ir priešas bei kulkos. Kuo greitesni jūsų judesiai, tuo greičiau pasirodo kareiviai. Taigi žaidimas reikalauja ne tik šaudymo, bet ir taktikos įgūdžių.

SuperHot vis dar yra žaidimas, bene geriausiai išnaudojantis VR technologiją. Jame viskas priklauso tik nuo jūsų pasirinktų sprendimų, yra daugybė kovos taktikų, kurias galima naudoti.

SuperHot galite nusipirkti čia – Oculus parduotuvė

Beat Saber

Šį žaidimą galima vadinti fenomenaliu vien todėl, kad jį kuria vos kelių žmonių kompanija įsikūrusi Čekijoje. Ir štai ką jie pasiekė – Beat Saber žaibiškai įsiskverbė tarp perkamiausių virtualios realybės žaidimų ir patenka į įvairius geriausių kūrinių topus – kaip ir pas mus.

Čekai tiesiog sugalvoja velniškai paprastą, bet genialią idėją – muzikos ritmu, šviesos kardais kapoti dviejų spalvų kubus. Bingo! Nors tai neskamba labai įdomiai, patikėkite, tai vienas labiausiai įtraukiančių žaidimų apskritai.

Šiuo metu Beat Saber turi 10 dainų, tačiau ateityje jų tikrai padaugės. Kūrėjų komanda labai aktyvi, jau pristatė modulį, leidžiantį patiems žaidėjams kurti lygius su savo dainomis, o dabar jau kalbama ir apie multiplayer rėžimą.

Beat Saber galite nusipirkti čia – Oculus parduotuvė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *