Dell Visor virtualūs akiniai

Kaip prisijungti ką tik gautus Dell Visor akinius?

Dell Visor virtualūs akinai – tai Windows Mixed Reality šeimos produktas. Kaip ir visi MR gaminiai, šie akiniai yra itin lengvai prijungiami, tačiau jeigu labai gerai nemokate angliškai, pagalba iš šalies nepamaišytų.

Štai čia ir pasirodome mes. Portalas Virtualitikrove.lt tiksliai aprašys, ką daryti gavus šiuos virtualius akinius. Straipsnio pabaigoje tradiciškai rasite klipą, paaiškinantį ką ir kaip daryti.

1. Paskaitykite kitą mūsų pamoką

Visų pirma reikėtų pasakyti, jog Acer Mixed Reality akiniai priklauso Windows mišriosios realybės akinių šeimai. Tai reiškia, jog visų gaminių konfigūravimo pradžia yra tokia pati – reikia patikrinti kompiuterio galingumą, Windows atnaujinimus ir t.t.

Tam, jog nesikartoti, esame paruošę išsamų gidą – Gidas: Veiksmai, prieš perkant arba naudojant Windows Mixed Reality akinius.

Būtinai atlikite jame surašytus veiksmus. Tuomet jums liks tik keletas paprastų žingsnių.

2. Prijunkite Dell Visor prie kompiuterio

Nesunkiai pastebėsite, jog viena laido pusė yra įkišta į virtualius akinius, o kita turi dvi jungtis. Jums reikės atlikti itin paprastą veiksmą – įkišti USB bei HDMI jungtis į kompiuterį.

Svarbu tai, jog HDMI jungtumėte į pagrindinės, ne integruotos vaizdo plokštės jungtį. Taip pat primename, jog jums bus būtina USB 3.0 jungtis. Jeigu turite tik 2.0 – nusipirkite adapterį.

Apačioje pamatysite, kaip tos jungtys atrodo.

Dell visor jungtys

3. Atlikite konfigūravimo veiksmus

Jeigu tinkamai prijungėte HDMI bei USB laidus, po kurio laiko kompiuterio ekrane pamatysite Windows Mixed Reality sveikinimo ekraną. Spauskite Get Started.

Get Started langas

Paspauskite I Agree – taip sutiksite su Microsoft privatumo sąlygomis. Jeigu su jomis nesutiksite, prietaiso naudoti negalėsite.

Microsoft privatumo sąlygos

Sistema dar kartą patikrins, ar jūsų kompiuteris tinkamas šiems virtualiems akiniams. Jeigu viskas gerai, pamatysite tokią lentutę:

Dell Visor virtualūs akiniai

Neabejotinai geriausia virtualios realybės patirtis yra naudojant tam pritaikytus pultelius. Jeigu tokius turite, spauskite Next ir atliksite konfigūracijos veiksmus. Jei neturite – galėsite žaisti ir pelyte bei klaviatūra, tik klausimas, kiek tai būtų įdomu.

Dell Visor pulteliai

Pamatysite paveikslėlį, su trumpais kiekvieno mygtuką aprašymais. Kai uos įsidėmėsite, spauskite Next. Kitame žingsnyje pulteliai bus susieti Bluetooth pagalba.

Dell Visor pultelio reikšmės

Norėdami susieti pultelius, visų pirma juos įjunkite. Tą padarysite maždaug 2 sekundes palaikę Windows mygtuką. Kai pultelis įsijungs, nuimkite galinį dangtelį. Pamatysite Bluetooth mygtuką, kurį palaikykite, kol užsidegs švieselė.

Dell Visor pultelių susiejimas

Kai siejimas bus baigtas (programėlėje užsidegs žalios švieselės), spauskite Next. Sekančiame žingsnyje atlikite susiejimo veiksmus antram pulteliui.

Dell Visor instrukcija

Kai antrasis pultelis bus sukalibruotas, jums liks tik pasirinkti kambario nustatymus.

Kambario nustatymai

Prieš naudojant virtualius akinius, jums bus pristatyta su kambariu susijusi instrukcija, kurią atidžiai išnagrinėję, išvengsite bėdų.

Galite tiesiog praleisti šį žingsnį – tai nesutrukdys jums žaisti. Tačiau bus laikoma, jog jūs pasirinkote žaidimą sėdint. Žaisti stovint su tokiais nustatymais – pavojinga.

Dell Visor kambario nustatymai

Viskas ką jums reikės daryti – sekti instrukcijas. Jų metu, jums teks apibrėžti plotą, kuriame žaisite. Tai padarysite paprasčiausiai nešdami virtualius akinius. Įsitikinkite, jog vieta yra švari, be pašalinių daiktų, kadangi pasinėrę į VR, nieko aplink nebematysite.

Užsidėkite virtualius akinius. Pradėkite tai daryti, kaip piešinuko A versijoje, tuomet pasireguliuokite taip, jog būtų patogu.

Dell Visor virtualių akinių reguliavimas

Naudodami virtualių akinių gale esantį mygtuką, priveržkite prietaisą taip, kad būtų patogu bei nebematytumėte realaus pasaulio.

Dell virtualūs akiniai reguliavimas

Sekdami ekrane pasirodysiančias instrukcijas, sukalibruokite virtualius akinius maksimaliai gerai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *