Kuo skiriasi pirma ir antra Daydream View akinių versijos?

Google Daydream View – tai tam tikriems telefonams skirti virtualūs akiniai, kurie savo kokybe ir patogumu gali lygintis tik su Samsung kuruojamu Gear VR įrenginiu.

Tačiau ne visi žino, jog yra daugiau nei viena Daydream View versija. Pirmoji pasirodė 2016 metais ir visose Lietuvos internetinėse parduotuvėse parduodama tik ši, įskaitant ir pas mus. Tuo tarpu norėdami gauti 2017 metais išleistą versiją, susidursite su sunkumais.

Tačiau kuo virtualūs akiniai skiriasi? Apačioje pamatysite lentutę, įrodančią, jog labai mažai kuo. Žinoma, naujesnė versija yra geresnė, tačiau tik labai nežymiai.

Daydream akinių palyginimas

Iš lentutės matome, jog iš esmės skiriasi tik du parametrai. Pirmasis – naujesnė versija turi 10 procentų geresnį matymo lauką. Matymo laukas tai parametras, parodantis, kiek platų vaizdą matote. Palyginimui, kompiuteriniai virtualūs akiniai turi apie 110 laipsnių matymo lauką.

Antrasis dalykas – šiek tiek geresni naujos versijos lęšiai, kurie galimai suteikia šiek tiek gražesnį vaizdą. Bet kaip jau minėjome, pakeitimai yra labiau simboliniai ir susiję su dizainu.

Virtualios realybės naudojimas

Pirmasis svarbus dalykas – išleidusi naujus virtualius akinius, Google paskelbė ir gilesnį suderinamų telefonų sąrašą. Tačiau yra vienas bet. Visi naujai suderinami telefonai suderinami ir su pirmosios versijos akiniais, taigi čia kažkokį laimėjimą sunku įžvelgti. Suderinamas apskritai yra gana skausminga akinių tema, kadangi yra tikrai mažai tinkančių telefonų.

Kaip jau minėjome, įrenginyje pakeisti ir lęšiai, bei praplėstas matymo laukas, kas leidžia dar labiau pasinerti į virtualią realybę. Atskiro paminėjimo verti ir lęšiai, prie kurių kompanija praleido daugybę laiko, kol galiausiai rado optimalų sprendimą. Ir išties, su naujos versijos Daydream įrenginiu yra labiau įsitraukiama į VR pasaulį.

Daydream View apžvalga

Kitas svarbus dalykas – nauja versija turi papildomą radiatorių, kuris gerai aušina įrenginį ir nereikia taip dažnai daryti pertraukų, jog virtualūs akiniai bei telefonas atvėstų.

Komfortas

Tai labai diskutuotina sritis, tačiau manoma, jog didžiausią žingsnį į priekį nauja Daydream versija engė būtent komforto srityje. Daugelio nuomone jau pirmoji versija buvo labai patogi, tačiau pasitaikė ir skundų dėl netinkamai paskirstomo svorio, veido skausmo po pažaidimo.

Naujoje versijoje Google dar labiau praplėtė ir paminkštino pagrindą, tad vien tai padidino patogumo jausmą. Taip pat skelbiama, jog naujas dizainas buvo išbandomas ant įvairaus svorio, bei veido formų žmonių.

Daydream antra versija

Kaip matote nuotraukoje, antroje versijoje atsirado daug diskusijų keliantis dirželis, skirtas įsidėti pultui. Daugelis naują aksesuarą mėgsta, daug kas ir nekenčia. Tiesa, tai ganėtinai maža problema, kadangi dirželis lengvai nusiema.

Suderinamumas su mobiliais telefonais

Apie tau jau minėjome – tai, jog nusipirksite naujos versijos akinius toli gražu nereikš, jog prietaisas palaikys daugiau mobilių telefonų. Faktas labai paprastas – abi Daydream versijos palaiko lygiai tiek pat – 15 telefonų.

Turbūt jums kilo klausimas kokie gi tie telefonai. Štai ir sąrašas: Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Samsung Galaxy S8, S8+, Note 8, Asus Xenfone AR, LG V30, Motorola Moto Z, Moto Z Force, Moto Z2 Force, ZTE Axon 7, Huawei Mate 9 Pro, and Porsche Design Mate 9.

Verdiktas

Kalbant faktais – pirkdami antros versijos akinius, gausite labai nežymiai geresnį įrenginį, suderinamą su tais pačiais telefonais, turinčiais tą pačią įrangą ir programėlių palaikymą, bet gerokai brangesnius.

Todėl esame įsitikinę, jog antra versija tėra nelabai reikalingas žaisliukas. Viską ko reikia gausite ir pirmos versijos pagalba. Tiesa, situacija greitu metu gali pasikeisti, nes Google nedrąsiai užsimena ir apie trečią akinių versiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *