Acer virtualios realybės akiniai

Kaip prisijungti ką tik gautus Acer Mixed Reality akinius?

Po ilgų svarstymų ir dvejonių nusipirkote vienus iš geriausių rinkoje – „Acer Mixed Reality“ virtualius akinius. Su pasididžiavimu atidarote dėžutę, kurią permetate nustebusiu žvilgsniu. Juk tiek daug laidų! Kaip reikės viską sujungti, nuo ko pradėti? Štai čia pasirodome mes. Pateiksime itin išsamią instrukciją tiems žmonėms, kurie nemoka angliškai. „Acer Mixed Reality“ prijungimas tikrai nėra sudėtingas uždavinys, tad atidžiai skaitykite ir viskas pavyks.

1. Paskaitykite kitą mūsų pamoką

Visų pirma reikėtų pasakyti, jog Acer Mixed Reality akiniai priklauso Windows mišriosios realybės akinių šeimai. Tai reiškia, jog visų gaminių konfigūravimo pradžia yra tokia pati – reikia patikrinti kompiuterio galingumą, Windows atnaujinimus ir t.t.

Tam, jog nesikartoti, esame paruošę išsamų gidą – Gidas: Veiksmai, prieš perkant arba naudojant Windows Mixed Reality akinius.

Būtinai atlikite jame surašytus veiksmus. Tuomet jums liks tik keletas paprastų žingsnių.

2. Prijunkite akinius prie kompiuterio

acer mixed reality pamoka

Nesunkiai pastebėsite, jog viena laido pusė yra įkišta į virtualius akinius, o kita turi dvi jungtis. Jums reikės atlikti itin paprastą veiksmą – įkišti USB bei HDMI jungtis į kompiuterį.

Svarbu tai, jog HDMI jungtumėte į pagrindinės, ne integruotos vaizdo plokštės jungtį. Taip pat primename, jog jums bus būtina USB 3.0 jungtis. Jeigu turite tik 2.0 – nusipirkite adapterį.

Atlikite konfigūracijos veiksmus

Jeigu virtualių akinių jungtis įkišote į reikiamus portus, netrukus jūsų ekrane turėtų pasirodyti speciali virtualios realybės programa. Ji skirta akinių, vietos, pultelių sukalibravimui. Neišjunkite programos ir sekite jos nurodymais.

  1. Spauskite Get Started
  2. Jums bus parodytos Microsoft ir Acer privatumo sąlygos. Jeigu norite žaisti virtualiais akiniais, turite spausti Agree ir bus pradėta siųsti ir diegti reikiama programinė įranga.
  3. Programa dar kartą patikrins, ar jūsų kompiuteris yra tinkamas virtualiai realybei. Jei viskas gerai, galėsite spausti Next.
  4. Pagal ekrane pasirodysiančias instrukcijas, nustatykite valdymo pultelius
  5. Norėdami susieti pultelius, spauskite ant jų esantį Windows mygtuką, kol prietaisas įsijungs. Tuomet apsukite pultelį ir nuimkite dangtelį. Rasite mygtuką Pair, kurį palaikykite, kol užsidegs lemputė. Uždėkite dangtelį atgal.
  6. Jums reikės pasirinkti žaidimo stilių – sėdint ar stovint. Rekomenduojame rinktis stovėjimo rėžimą, kadangi tuomet galėsite dalyvauti veiksme. Rėžimą sėdint rinkitės tik jeigu išties visiškai neturite vietos, bet turėkite omenyje, jog kai kurie žaidimas šiuo rėžimu paprasčiausiai neveiks.
  7. Jeigu norite naudoti savo ausines, įkiškite jas į 3.5mm lizdą.
  8. Užsidėkite virtualius akinius, sureguliuokite taip, jog būtų tikrai patogu.
  9. Žaiskite ir mėgaukitės!

Iš tiesų tai neįtikėtinai lengva procedūra. Tiems, kas nemėgsta skaityti, straipsnio apačioje tradiciškai paliksime vaizdo medžiagą, parodančią prijungimą nuo išpakavimo iki žaidimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *