Privatumo politika

Čia rasite pateiktą tinklapio Virtualitikrove.lt privatumo politiką. Šiame dokumente vartojami žodžiai mes, mūsų, mums reikš, jog kalba eina būtent apie Virtualitikrove.lt tinklapį.

Pristatymas

 1. Ši informacija skirta tam, jog galėtumėte aiškiai matyti, kokia informacija apie jus renkama. Joje nustatomos sąlygos, kurių dėka mes galime apdoroti bet kokią iš jūsų surinktą, ar jūsų atsiųstą informaciją. Į tai įeina duomenys, galintys jus identifikuoti (asmeninė informacija) arba ne. Šiame pranešime proceso sąvoka apims šias sritis – rinkimą, saugojimą, siuntimą ir informacijos naudojimą.
 2. Apgailestaujame, tačiau jeigu nesutinkate su kažkuriuo punktu, vienintelis būdas išspręsti problemą – jums palikti mūsų sistemą.
 3. Mes rimtai žiūrime į jūsų duomenų saugumą ir konfidencialumą. Norime, jog kiekvienas pas mus atėjęs žmogus žinotų, jog jo duomenys nebus naudojami ne pagal taisykles ir tuo labiau perduoti tretiesiems asmenims.
 4. Užtikriname, jog išsaugosime informacijos, kurią mums pateikiate, konfidencialumą.
 5. Mūsų privatumo politika yra visiškai suderinama su Europos Sąjungos duomenų reguliavimo įstatymu, geriau visiems žinomu kaip GDPR.
 6. Įstatymas įpareigoja mus jus nukreipti į svetainę, kur sužinosite kaip naudoti bei tvarkyti savo asmeninius duomenis. Tinklapį galite rasti čia – Knowyourprivacyrights.org.
 7. Nesidalinsime, neparduosime ir kitaip neatskleisime jūsų duomenų trečiosioms šalims, nebent tą padaryti reikalaus įstatymas.

Vietos, kur renkama informacija apie jus

Įstatymas mus įpareigoja jums tiksliai įvardinti, kurioje svetainės vietoje ir kokie jūsų duomenys yra renkami.

Jeigu pagrindas, kuriuo apdorojame jūsų asmeninė informaciją, yra nebeaktualus, privalome nedelsiant nutraukti duomenų rinkimą.

Jeigu pasikeis teisinė bazė, privalėsime jus informuoti ir gauti sutikimą dėl tolesnio duomenų rinkimo.

1. Informacija, kurią renkame, nes turime kontraktą su jumis

Kai mūsų svetainėje susikuriate paskyrą, perkate prekę, ar paspaudžiate, jog sutinkate su Privatumo Nustatymais, tai reiškia, jog tarp abiejų šalių būna sudarytas kontraktas.

Norėdami įvykdyti savo įsipareigojimus, tiesiog privalome tvarkyti kai kuriuos jūsų duomenis, kartais ir asmeninius.

Duomenys gali būti reikalingi:

 • Jūsų asmenybės nustatymui dėl saugumo
 • Parduodant jums prekę
 • Suteikiant jums paslaugas
 • Pateikiant pasiūlymus apie prekių priežiūrą bei naudojimą, būdus, kaip lengviau naudotis svetaine.

Mes naudojame šią informaciją remdamiesi tuo, jog esame sudarę tarpusavio kontraktą, arba jeigu prašote apdoroti jūsų duomenis dar prieš sudarant kontraktą.

Informacija taip pat gali būti naudojama techniniams tikslams – tarkime svetainės našumui patikrinti. Bet tokiu atveju jokia asmeninė informacija nėra apdorojama.

Mes turime teisę apdoroti duomenis tol, kol kuri nors šalis nuspręs nutraukti kontraktą.

2. Informacija, apdorojama su jūsų sutikimu

Kartais pasitaiko situacijų, kai tarp abiejų šalių nėra sudarytas kontraktas – tarkime vartotojas tiesiog naršo tinklapyje, arba prašo papildomos informacijos apie prekę ar paslaugą, kreipiasi dėl darbo pasiūlymo. Tuomet, su jūsų sutikimu, duomenys apdorojami be kontrakto.

Kai tik įmanoma, mes siekiame gauti aiškų sutikimą, jog renkama informacija. Tai galioja kalbant apie perspėjimą, apie naudojamus slapukus.

Kartais jūs savo sutikimą duodate ir netiesiogiai – tarkime parašydami elektroninį laišką jūs tikitės gauti ir atsakymą. Tokiu atveju yra skaitoma, jog vartotojas leidžia apdoroti jo duomenis ne kontrakto.

Išskyrus tuos atvejus, kai sutiksite, jog jūsų informacija būtų apdorojama, mes jūsų duomenų nenaudosime jokiems procesams, galintiems atskleisti jūsų tapatybę. Tačiau duomenys gali būti naudojami techninėms reikėms – svetainės apkrovimo, statistikos tikslams.

Savo sutikimą galite atsiimti bet kuriuo metu, tiesiog parašydami į info@virtualitikrove.lt. Tačiau kai tai padarysite, nebegalėsite naudotis mūsų teikiamomis paslaugomis.

3. Informacija, apdorojama turint teisinį įsipareigojimą

Mes paklūstame įstatymui, kaip ir visi kiti. Gali pasitaikyti situacijų, kai privalėsime atskleisti jūsų duomenis vardan įstatyminės pareigos.

Pavyzdžiui, mums gali tekti pateikti duomenis, jei to reikalaus teisinės institucijos, turinčios reikiamus įgaliojimus, tarkime teismo raštą.

4. Duomenys, kurie pateikiami suprantant, jog juos gali panaudoti trečios šalys

Kartais mūsų rankos yra surištos ir savo duomenis atskleidžiate patys, Šiuo atveju kalbame apie žinutes, paliktas po prekių recenzijomis.

Mes negalime žinoti, kas tas recenzijas skaitys ir kokius duomenis pasiims ir panaudos – visa tai yra jūsų atsakomybė. Rekomenduojame apžvalgose nepateikti asmeniškos, jautrios informacijos, kuri galėtų jums pakenkti.

5. Duomenys, susiję su prekės apmokėjimu

Jeigu pas mus prekę perkate per Paysera.lt sistemą, tuomet jūsų asmeniniai duomenis gauname tiek mes, tiek Paysera.lt – trečioji šalis.

Mes jūsų duomenis saugome lygiai metus, tam, jog iškilus klausimams dėl garantijos ar kilus kitoms problemoms, galėtumėme lengvai atsekti, kada prekė buvo pirkta, kokia tai buvo prekė, kiek vienetų.

Mes užriktiname, jog jūsų duomenys nebus naudojami marketingo tikslams. Į jūsų pateiktą informaciją niekada negausite reklaminių pranešimų iš mūsų svetainės. Jeigu reklaminių pranešimų norite – turite paspausti mygtuką prenumeruotis.

Jeigu už prekę mokate banko kortele, jūsų duomenis gauname tik mes ir juos saugome lygiai vienerius metus.

6. Žinučių mums siuntimas

Kai su mumis susisiekiate per svetainę, mobilų telefoną ar elektroninį paštą, mes privalome apdoroti jūsų duomenis tam, jog galėtumėme tinkamai jus aptarnauti.

Mes registruojame jūsų prašymą ir mūsų atsakymą, jog padidintumėme verslo efektyvumą.

Tačiau jūsų asmeninė informacija (Vardas, el.paštas) nėra niekur saugoma ir tikrai nenaudojama marketingo tikslais.

Automatinių sistemų renkama informacija, kai lankotės mūsų svetainėje

 

7. Slapukai

Slapukai – tai mažos apimties tekstinis failas, kuris saugomas jūsų kompiuterio kietajame diske – tai daro jūsų naršyklė, kai lankotės bet kuriame tinklapyje. Ši informacija saugoma tol, kol vartotojui yra reikalinga, o mes gauname statistiką, reikalingą mūsų puslapio gerinimui.

Kai kurie slapukai turi nustatytą gyvavimo periodą – savaitę, mėnesį ir t.t. Kitų gyvavimo terminas nėra apibrėžtas.

Jūsų internetinė naršyklė leidžia jums ištrinti bet kurį nepatikusį slapuką.

Mūsų svetainė taip pat naudoja slapukus. Jie patalpinti mūsų serveriuose ir programų, kurias naudojame serveriuose.

Kai pirmą kartą apsilankote mūsų svetainėje jūsų būna paklausta, ar norite naudoti slapukus. Jeigu nesutinkate, mes nerenkame apie jus jokios techninės informacijos.

Tačiau turėkite omenyje, jog nenaudojant slapukų, kai kurios mūsų svetainės funkcijos gali veikti nekorektiškai, sulėtėti naršyklės darbas.

Mes naudojame slapukus šiems tikslams:

 • Sekti tai, kaip naudojatės mūsų puslapiu
 • Stebėjimui, ar pamatote specifines žinutes, patalpintas svetainėje.
 • Išlaikyti jus prisijungusius mūsų svetainėje.
 • Išlaikyti susirašinėjimą, kai yra bendraujama gyvai tinklapyje.

8. Asmeniniai identifikatoriai iš naršymo veiklos

Mes fiksuojame jūsų naršyklės užklausas misų serveriui, skirtam svetainei ir kitam mūsų turiniui atvaizduoti. Taip pat renkame informaciją apie jūsų naudojamą įrangą – prietaisą, naršyklę, ekrano dydį. Tokia informacija mums reikalinga kokybės gerinimui.

Jūsų informacijos atskleidimas ir dalinimasis ja

 

9. Informacija, gaunama iš trečiųjų šalių

Nors mes patys užtikriname, jog neatskleidžiame jūsų informacijos jokiai trečiai šaliai, kartais mes gauname jūsų duomenis iš trečių šalių, kurių paslaugomis naudojamės.

Tokios informacijos mes nenaudojame asmens atpažinimui ar marketingui.

10. Trečių šalių reklamos mūsų svetainėje

Gali būti, jog mūsų tinklapyje bus demonstruojamos trečių šalių reklamos. Gali būti, jog trečios šalys naudos technologiją, kuri automatiškai rinks informaciją apie jus, kai lankysitės mūsų svetainėje.

Kokybės pagerinimui, trečios šalys gali naudoti slapukus arba JavaScript kodus.

Mes nesame atsakingi, už trečių šalių renkamą informaciją per reklamas. Užtikriname, jog jeigu nespausite ant reklamų, jokia jūsų asmeninė informacija trečių šalių nepasieks.

Asmeninės informacijos pasiekiamumas

 

11. Asmeninės informacijos pasiekimas

 • Galėsite atnaujinti ar peržiūrėti asmeninę informaciją kiekvieną kartą, kai prisijungsite prie savo paskyros mūsų svetainėje.
 • Norėdami gauti informacijos, kuri nepateikta paskyroje kopiją, susisiekite su mumis info@virtualitikrove.lt
 • Po užklausos gavimo susisieksime su jumis ir pasakysime, ar tą informaciją įmanoma pateikti ir kada tai bus padaryta.

12. Asmeninės informacijos trynimas

Norėdami visiškai panaikinti asmeninę informaciją iš mūsų tinklapio, tiesiog parašykite į info@virtualitikrove, temoje nurodydami trynimas.

Turėkite omenyje, jog po šios procedūros galimai nebepasieksite kai kurių svetainės funkcijų.

Kiti klausimai

 

13. Vaikų naudojimasis svetaine

Mūsų svetainėje parduodamos prekės, tad jas gali pirkti tik 16 metų sulaukę piliečiai.

Jaunesni gyventojai turi pilną teisę naršyti svetainėje, skaityti joje esančias naujienas ir kitą informaciją. Pas mus nėra jokio turinio, kuris galėtų pakenkti nepilnamečiams.

14. Kaip galite skųstis?

 • Jeigu iki šiol skaitote Privatumo politiką ir nusprendėte, jog yra punktų, kurie jums ne prie širdies, galite parašyti skundą į info@virtualitikrove.lt
 • Jeigu nusprendėte, jog mes pažeidėme GDPR įstatymą ir neteisingai tvarkėme jūsų duomenis, turite teisę rašyti skundą https://www.ada.lt tinklapyje.