Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos

Šiuo metu dirbame su “Venipak” siuntų tarnyba, tad jums nereikės sukti galvos, kaip gauti užsakymus – visus juos patogiai gausite tiesiai į rankas.

Pristatymo kaina nepriklausys nuo perkamų prekių skaičiaus – galite pirkti nors ir 100 prekių, vis tiek mokėsite tik 5 eurus. Prekių pristatymo laikas gali skirtis. Visą informaciją apie trukmę ir kainą rasite pirkdami prekes.

Grąžinimo sąlygos

Mes neatsakome už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Taip pat galima bet kurią jums nepatikusią prekę grąžinti per 14 dienų, tačiau reikia laikytis šių sąlygų:

grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą prekės grąžinimo dokumentą, kurį rasite skiltyje ,,Mano paskyra“ skyriuje ,,Mano grąžinimai“.

Prekę galima gražinti tik su originalia pakuote – antraip gražinimas priimtas nebus.

Prekės grąžinimo siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. 

Iškilus papildomiems klausimas rašykite į info@virtualitikrove.lt