Kompiuterio surinkimas

Paslauga: Kompiuterių virtualiems akiniams surinkimas

  • Sutaupysite DAUGYBĘ pinigų

  • Surinksime kompiuterį pagal jūsų poreikius

  • Atliksime visus rinkimo ir diegimo darbus – gausite visiškai paruoštą kompiuterį

Jau kurį laiką teikdami virtualios realybės akinių pardavimo paslaugą pastebėjome, jog žmones labiausiai gąsdina ne jų, o įrangai tinkamų kompiuterių kaina. Dabar kokybiškus virtualius akinius galima nusipirkti ir už 500 eurų, tačiau galingas kompiuteris jums atsieis mažiausiai 1500 eurų. Jeigu jis visiškai surinktas.

Mes nusprendėme, jog metas savo klientams ištiesti pagalbos ranką. Už fiksuotą mokestį mes surinksime kompiuterį už jus ir jūs sutaupysite gerą krūvą pinigų! Galime surinkti įrangą pagal daugelį kriterijų. Reikia kompiuterio, kuris patenkintų minimalius Oculus Rift poreikius? Bus! Norite žaisti Arizona Sunshine maksimalia grafika? Padėsime!

Būtent Arizona Sunshine galime imti kaip pavyzdį. Jo rekomenduojami reikalavimai yra tokie:

  • OS: Windows 10
  • Processor: Intel Core i7 6700K equivalent or greater
  • Memory: 16 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 980 / AMD equivalent or greater

Pasižvalgę po kompiuterių parduotuves pastebėsite, jog geriausiu atveju tokį prietaisą gausite už 1400-1600 eurų. Mes iš atskirų dalių tokį kompiuterį sudėsime už 1000 eurų ir paimsime 50 eurų paslaugos mokestį. Lengva paskaičiuoti, jog sutaupysite mažiausiai 350 eurų!

Jeigu kyla klausimas, kodėl prietaisas taip atpinga, atsakymas labai paprastas – visų pirma, dėti kompiuterį iš atskirų dalių visada yra pigiau. Antras dalykas – mes turime kontaktus su daugybe tiekėjų, taigi galime gauti dalis pigiau nei rinkos kaina.

Kokios informacijos mums reikia?

Būtų puiku, jeigu pateiktumėte kuo daugiau informacijos. Jeigu nelabai nusimanote apie techniką, mums užteks ir to, kokį žaidimą norite žaisti ar kokiems virtualiems akiniams kompiuterio reikia. Jeigu labiau draugaujate su technika, galite konkrečiau pasakyti ko norite, tarkime įvardinti reikiamą vaizdo plokštę ar procesorių.

Visu pageidavimus siųskite į info@virtualitikrove.lt ir per 24 valandas atsiųsime jums pasiūlymą. Užklausa jūsų neįpareigoja – jei kaina netiks, galėsite tiesiog nepirkti.

Taip pat galite užpildyti apačioje esančią formą, į kurią parašykite pagrindinę informaciją.

[contact-form-7 404 "Not Found"]